محل تبلیغات شما
روز دوشنبه مورخ 99/6/24 مراسم تجلیل از کمک راهنمای محترم همسفر خانم محبوبه 
با استادی کمک راهنمای گرامی همسفر خانم نسیم 
جشن خواهیم گرفت .

محبت مادرانه ات، صدای عاشقانه ات، لبخند صبورانه ات.
وقتی آرام آرام در کنارم گوش بودی و تمام بی صبری هایم را به گوش جان شنیدی و از بزرگی خدا گفتی، از عشق گفتی، گفتی شک نکن، همراهی داری که اگر از دیدنش غافل نشوی و دستانش را بیابی چنان همراهی ست که هیچ گاه نیازی حتی به من نخواهی داشت.
چرا به یاد نمی آوری؟ بزرگی می‌گفت: باید وا داد، باید دل را به دریا داد، دریایی عظیم که اگر برآن شناور شوی، تو را به شگفتی های زیادی خواهد رساند،که از دیدن و شنیدن آن ها چنان شگفت زده خواهی شد که با بال‌هایی از جنس ایمان بر آسمان ها پر خواهی کشید و قدرت و عظمت آفرینش را در وجود خودت نظاره گر خواهی شد. 
آری تو این چنین به من آموختی تا بلد راه شوم، تا بتوانم بلم را در بیکرانه ها به پرواز در بیاورم. مهربانم محبت سرشارت را می ستایم و تمام عشق و مهربانیت را قدر دانی میکنم.

از طرف مسئولین شعبه این جشن را خدمت کمک راهنمای محترم خانم محبوبه تبریک می گوییم .خواهشمندیم به دلیل شرایط کرونا فقط لژیونهایی که قسمت مرزبانی اعلام می فرمایند تشریف بیاورند.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران درتاریخ 1398/07/29 بادستور جلسه D.sap

گفت وگویی با جناب مهندس دژاکام در مورد دستور جلسه D.sap

مقاله با دستور جلسه؛ dsap

خانم ,راهنمای ,همسفر ,ها ,خواهی ,محترم ,کمک راهنمای ,همسفر خانم ,را به ,راهنمای محترم ,به من ,راهنمای گرامی همسفر ,راهنمای محترم همسفر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه,رشته تربیت بدنی,رشته ادبیات,دانلود,رشته راه و ترابری,رشته مشاوره,رشته هوا و فضا,رشته روانشناسی,رشته نقشه کشی صنعتی,رشته اقتصاد,رش فروش عمده محصولات سلولزی بهداشتی toudiwate Socorro's style مونیخ سرویس pretoutvolwa procimnave گُفتمان اندیشهٔ نو، دکتر حسین رضایی وبلاگ میهنی من زندگی